Podrobnosti

Co je AdBlue?

Co je AdBlue?

Téměř každé nákladní vozidlo potřebuje AdBlue, aby splnilo náročné podmínky pro emisní limity, které chrání čistotu ovzduší. AdBlue je tekutina, která je vstřikována ze speciální nádrže umístěné na naftových nákladních vozidlem přímo do výfukového systému. Tam vyvolá chemickou reakci, která významně sníží množství škodlivých zplodin ve výfukových plynech. Jednotlivé vozové parky mají rozdílné požadavky a my v Totalu a AS 24 jsme schopni nabídnout jim celou řadu různých řešení. Síť čerpacích stanic AS 24 disponuje výdejovými stojany s AdBlue, a tak si řidiči kamionů mohou při tankování doplnit i AdBlue.

 

Olej Total AdBlue nabízíme v jakémkoliv množství, včetně tradičních objemů 2 l , 5 l nebo 10 l. Depům dodáme AdBlue také v barelech nebo v cisternách. Kontaktujte nás a my vám dodáme jakékoliv potřebné množství AdBlue.

 

Seznam stanic AS 24 vybavených AdBlue na území České republiky:

 

CHEB 2, KOCOUROVEC, NOVÁ HOSPODA, HUSTOPEČE U BRNA, ŠTERNOV, ÚSTÍ NAD LABEM, KLIMKOVICE 1

 

Všechny stanice můžete nalézt pomocí našich nových aplikací AS24:

 

  • FLEET MANAGER

Tato aplikace Vám umožní na dálku snadněji řídit Vaše výdaje a řídit Vaše podpůrné nástroje jako jsou karty, palubní mýtné jednotky, upozornění, rozpočet a další. Novinkou 2016 je geolokalizace Vašich mýtných jednotek PASSango Pilot přímo z Vašeho mobilního telefonu! 

Pro více informací klidněte ZDE.

 

  • APPLICATION DRIVER

Adresa, distribuované výrobky, GPS souřadnice ... všechny detaily AS 24 jsou k dispozici. A abyste ušetřili čas, můžete si spustit navádění k Vámi vybrané stanici přímo z aplikace Driver!

Pro více informací klidněte ZDE.

Spočítejte si své úspory!