Naše organizační složky

 

 

 

 

 

AS 24

Síť a dodavatel zaměřený na komerční přepravu

 

AS 24, dceřiná společnost Total Group, se již více než 30 let specializuje na dodávky paliva profesionálním dopravcům.

Díky vlastní síti stanic určených pro nákladní vozy a úsilí o zajištění každodenních služeb přepravcům se společnost AS 24 rychle zavedla jako jeden z hlavních dodavatelů nafty a AdBlue® na evropských silnicích.

Společnost AS 24 však není jen pouhým dodavatelem, ale opravdovým partnerem profesionálních dopravců a předním hráčem v oblasti nabídek spoléhajících především na inovace.

Společnost AS 24 také nabízí asistenční služby pro případ poruch formou partnerských servisních společností, právní podporu a možnost poskytnutí okamžitých záloh pro držitele karet. Přehled služeb a umístění všech 750 servisních stanic je k dispozici online a pomocí aplikace AS 24. Společnost dokonce nabízí pomocí zákaznické online služby možnost stahovat údaje ukládané digitálními tachografy vašich vozů.

Díky službám společnosti AS 24 mohou vedoucí vozových parků sledovat náklady online, získávat data v reálném čase, kontrolovat a sledovat veškeré obchodní transakce a získat měsíční přístup k podrobným fakturačním údajům. Služby zahrnují platby mýtného a umožnění průjezdu mýtnými stanicemi, automatické zpětné vyplacení daně z paliva v zemích EU a platbu pokut, jež předejde riziku odstavení či zabavení vozidla.

Díky kartám, které jsou chráněny čipem a PINem, mohou vedoucí vozových parků provádět platby přímo pomocí členského programu a kontrolovat užívání karet řidiči. Správci vozových parků mohou například provést osobní nastavení karet, nastavit si upozornění pro případ spotřeby paliva, která se blíží stanovenému limitu či pro případ pohybu vozidla v neschváleném prostoru nebo v případě tankování v místech s vysokými cenami.

Více informací o poskytovaných službách můžete získat na webových stránkách společnosti AS 24 nebo v sekci Produkty a Služby

 

 

 

 

Eurovat

Jednoduché vrácení daně za palivo

 

Společnost Eurovat se specializuje na oblast vrácení DPH a dalších daní mezinárodním dopravcům. Byla založena v roce 1995 a díky svým odborným znalostem nabízí jednoduchý postup pro získání vašeho DPH zpět.

Společnost Eurovat je členem sdružení International VAT Association.

Společnost Eurovat si vybudovala pevné partnerské vztahy s evropskými celními a daňovými úřady. Zajišťuje vyřízení vašich požadavků na vrácení peněz, a to plně v souladu se stávající legislativou.

Více informací zjistíte na oficiálních webových stránkách společnosti Eurovat.

 

 

 

 

Total Lubricants

Držitel mezinárodních ocenění v oblasti dodávek moderních maziv

 

Moderní maziva jsou koncipována tak, aby zmírňovala opotřebení a zvyšovala úsporu paliva. Polo a plně syntetické oleje ze sortimentu společnosti TOTAL tyto podmínky splňují. Životnost převodovek nákladních vozů pomohou maximálně prodloužit jak oleje řady Rubia, vyvinuté pro nejnovější motory splňující normu Euro-VI, tak převodové oleje TOTAL. Všechny naše výrobky splňují mezinárodní předpisy a průmyslové požadavky.

Mazání náprav rezervy a podvozku zajišťuje celá škála maziv společnosti TOTAL. Nabídka rovněž zahrnuje hydraulické kapaliny pro systémy vozů a kapaliny pro brzdové a spojkové systémy u vozidel, které je vyžadují.

Společnost Total Lubricants je významným sponzorem závodů F1, WRC, Moto GP, Endurance a Rally Raid. Kromě toho poskytuje značné investice do procesu recyklace použitých olejů ve spolupráci s francouzskými společnostmi Veolia a Osilub.

Více informací můžete získat v sekci Produkty a Služby.

Global Simulator Global Simulator

Spočítejte si své úspory!