Podrobnosti

Zpět

AS24 rozšiřuje svou evropskou nabídku elektronického mýtného passango na Belgii

AS24 rozšiřuje svou evropskou nabídku elektronického mýtného passango na Belgii

Palubní jednotka/On-Board-Unit (OBU) PASSANGO, která se již používá ve Francii, Španělsku, Portugalsku, v Tunelu Liefkenshoek, je již připravená k použití v Belgii od listopadu 2017 v rámci kilometrového odpočtu VIAPASS. Brzy ho bude možné používat i v Rakousku, na mostech spojujících Dánsko a Švédsko a v Německu od roku 2018!

AS 24 tak usnadnila klientům, profesionálním dopravcům správu mýtného tím, že veškeré transakce prováděné v Evropě se centralizují, zjednoduší se zejména vracení DPH. Tato palubní jednotka /OBU také umožňuje přístup ke službě geolokalizace různých nákladních vozů jedné flotily a k mnoha s tím souvisejícím systémům varování.

AS 24 se svou novou nabídkou elektronického mýtného „ za provozu“ inovuje a nabízí cenu za palubní jednotku, pro jednotlivé měsíce a podle používané oblasti mýta. Tento jedinečný moderní přístup nabízí správci flotily mnohem větší pružnost, než klasické předplatné.

Rozšíření nabídky  PASSANGO na Belgii bylo umožněno zápisem AS 24 do registru dodavatelů Evropské služby elektronického mýtného (SET) dne 25. února 2016. AS 24, v rámci Skupiny TOTAL je tak prvním zaregistrovaným ropným hráčem a je mezi několika nemnohými hráči, kteří budou schopni požadovat schválení jejich interoperabilní palubní jednotky /OBU po celé Evropě podle toho, jak se budou otevírat trhy jednotlivých států.


Newsletter Newsletter

Global Simulator Global Simulator

Spočítejte si své úspory!