AdBlue

 

Téměř každý nákladní vůz na silnici musí používat AdBlue®, jinak nesplní náročné emisní limity stanové za účelem ochrany ovzduší. AdBlue® je kapalina uchovávaná u dieselových nákladních vozů v samostatné nádrži a je vstřikována do výfukových plynů vozů za účelem chemické reakce, která podstatně snižuje škodlivé emise.

 

Společnost Total Lubricants poskytuje celou škálu různých dodavatelských řešení včetně tradičních obalů po 2, 5 a 10 litrech. Umíme také dodávat AdBlue® v barelech nebo rozvážet cisternou k přečerpání v depu.

 

Máte-li zájem o další informace, navštivte oficiální webové stránky AdBlue®.

 

Síť AdBlue®

Flexibilní řešení pro vozové parky

 

Dodávky AdBlue® jsou řešeny u různých vozových parků různými způsoby. Vzhledem k lišícím se požadavkům je společnost Total připravena poskytnout řadu různých řešení.

 

Síť AS 24 nabízí čerpací stojany AdBlue®, a řidiči nákladních vozů tak mohou doplnit AdBlue® zároveň s doplněním pohonných hmot. Přečtěte si více o evropské síti AdBlue®.

 

Síť AS 24 zahrnuje více než 600 evropských stanic prodávajících AdBlue® za dobré ceny ve 23 zemích Evropy. Pomocí vyhledávače stanic AdBlue® můžete vyhledat nejbližší stanici AS 24 nabízející AdBlue®.

Online kalkulačka

Spočítejte si své úspory!