Palivová karta AS24

 

 

Společnost AS 24 nabízí škálu platebních karet (chráněných PINem), které lze upravit na míru vašemu vozovému parku. Karty lze používat pro řadu služeb včetně nákupu paliva, AdBlue®, mytí vozů, placení mýtného v 15 zemích a dokonce i k placení pokut.

 

Karty AS 24 na nákup paliva 

 

Pomocí karet AS 24 můžete:

 

  • Kontrolovat používání karet
  • Nastavit limity tankování včetně omezení míst, kde karty není možno používat.
  • Nastavit zasílání upozornění v případě neobvyklého použití karty.
  • Upravit omezující nastavení tak, aby odpovídalo měnícím se podmínkám vašeho provozu.
  • Používat kartu bezpečně díky zabezpečení pomocí čipu a PINu.
  • Nastavit kartu přímo pro daného řidiče. 

 

Máte-li zájem o další informace, navštivte oficiální webové stránky AS 24.

 

Administrativní nástroj Customer Area (zákaznický prostor)

Můžete řídit svůj vozový park z jednoho místa pomocí webového rozhraní klienta AS 24

 

Webové rozhraní klienta poskytuje zabezpečený prostor chráněný heslem, kde jsou uvedeny veškeré údaje vašeho účtu s časově neomezeným přístupem při použití jakéhokoli počítače nebo notebooku. Z tohoto místa můžete spravovat své karty AS 24 a platbu mýtného a kontrolovat ceny na stanicích AS 24. Také můžete vytvořit uživatelské profily a umožnit svým zaměstnancům přístup pouze k informacím, které potřebují.

 

Elektronická fakturace

Získejte online přístup k veškerým svým fakturám

 

Pomocí služby elektronické fakturace získáte online přístup ke svým fakturám v zákaznickém prostoru. Faktury jsou zabezpečeny přístupovým heslem po dobu 18 měsíců. Odtud je můžete stahovat nebo zasílat e-mailem na účetní oddělení, přičemž odpadá potřeba papírové dokumentace.

 

Karta na nákup paliva Eurotrafic

Nedělejte si starosti: Díky službám nabízených v rámci programu Eurotrafic se postaráme o vše

 

Díky kartám na nákup paliva Eurotrafic, které jsou chráněny PINem, mohou řidiči nakupovat palivo na více než 12 000 partnerských stanicích Eurotrafic v 28 zemích v rámci evropské sítě AS 24.

 

Navíc váš vozový park bude moci využívat asistenční služby Eurotrafic, takže řidiči budou v případě poruchy na cestách v rámci i mimo EU vždy vědět, kam se obrátit pro pomoc. Díky programu Eurotrafic stačí vytočit jedno číslo, kde se vám dostane vícejazyčné asistence, takže řidiči mají možnost dorozumět se ve svém jazyce: +33 (0)3 88 62 24 24

 

Díky síti 22 000 autorizovaných servisních partnerů poskytuje program Eurotrafic Assistance asistenční služby v případě poruch ve 40 evropských zemích. Poskytované právní služby také zahrnují vyjednávání ve všech jazycích a pomoc s platbou pokut nebo se zpětným vyplacením částek. Členství je zdarma pro celý vozový park – platíte pouze za služby, které využijete.

 

Máte-li zájem o další informace o kartě na nákup pohonných hmot Eurotrafic, navštivte webové stránky společnosti AS 24

 

Online kalkulačka

Spočítejte si své úspory!