Oleje pro dopravce

 

Maziva společnosti Total a poskytovaná podpora

„Je neuvěřitelné, že jsme byli schopni dosáhnout návratnost investic ve výši 900 % !“ - Prodejce nákladních vozů s celostátní působností

 

Kromě olejů, maziv a nemrznoucích produktů pro širokou škálu vozidel nabízí společnost Total Lubricants i podpůrné služby:

 

  • Rozbor oleje: Tento postup vám ukáže, jak dobře motorový olej funguje, a poskytne vám včasné varování o problémech údržby dříve, než se z nich stanou závažné problémy. Rozbor oleje vám také usnadňuje plánování programu údržby jednotlivých vozidel. Chcete-li se dozvědět více, klikněte prosím zde.
  • Řízení skladu: Umožňuje vám udržovat přehled o množství oleje v zásobnících tak, aby vám nedošel materiál. Jakmile hladina poklesne pod kritickou úroveň, systém automaticky provede objednávku. 
  • Sběr odpadu a jeho likvidace: Vyjetý olej a ostatní kapaliny musí být likvidovány ekologickým způsobem. Společnost Total se postará o sběr odpadu a jeho likvidaci za výhodné ceny, a to pro nebezpečné materiály jako je olej, olejové filtry, brzdová kapalina, chladicí kapalina, baterie, směsi paliva a olejem znečištěné hadry. Společnost Total může také pomoci s likvidací odpadu, který není klasifikován jako nebezpečný včetně kartonů, plastů, kovu a všeobecného odpadu. Můžeme pomoci vozovým parkům, které upřednostňují provádění údržby vlastními silami tak, že dodáme a nainstalujeme dílenské vybavení včetně nádrží a souvisejícího příslušenství. 
  • Webové stránky ANAC: Pomocí internetové služby ANAC si můžete objednat maziva a spravovat své faktury online na jednom místě. Tyto podpůrné komunikační služby ANAC jsou dostupné online pomocí zabezpečeného klientského portálu, který můžete využívat ze svého telefonu, tabletu nebo počítače.

 

Total Insight

Proměňte anonymní návštěvy webových stránek v cenné obchodní informace

 

Nástroj Total Insight jsme vyvinuli ve spolupráci se společností Lead Forensics. Díky nástroji Total Insight můžete:

 

  • Vytvářet základ pro své prodejní činnosti.
  • Nalézt marketingové pracovníky, kteří pomohou vašemu růstu.
  • Identifikovat společnosti navštěvující vaše webové stránky.
  • Získat nové zákazníky.

 

Tento nástroj může být tím zásadním rozdílem, který vám zajistí náskok před konkurencí. A to nejlepší je, že: Tento nástroj je pro zákazníky společnosti Total zcela zdarma.

 

Online kalkulačka

Spočítejte si své úspory!