Síť čerpacích stanic AS 24

 

AS 24 v Evropě i v České republice

Využívejte plně výhod pro vozové parky díky naší síti v Evropě včetně České republiky.

 

Srdcem společnosti AS 24 je zabezpečená evropská síť více než 800 plně automatických stanic určených pouze pro nákladní vozidla. Tyto stanice jsou otevřeny non-stop ve 28 zemích Evropy. Všechny stanice nabízejí široké jízdní pruhy, vysokokapacitní čerpací stojany a 600 z nich také zabezpečuje prodej AdBlue®.

 

Společnost AS 24 nabízí v České republice síť 32 stanic a 11 stanic na Slovensku. AdBlue® je poskytováno na 7 stanicích v České republice.

 

Máte-li zájem o další informace, můžete navštívit oficiální webové stránky společnosti AS 24  nebo si přečíst bližší informace níže o nástrojích pro plánování vaší trasy.

 

Mapy

Najděte nejbližší služby přímo z kabiny

 

Vědět, kde najít potřebné zázemí pro řidiče, je pro plánování trasy klíčové. Naše online mapy nabízejí vyhledávání stanic AS 24, Total či provozoven našich partnerů.

 

Díky AS 24 vám také poskytujeme první síť, kde lze doplnit AdBlue®: 76 % našich stanic je vybaveno stojany AdBlue® pro nákladní vozidla. Vyhledávání pak můžete zpřesnit pomocí filtrů – můžete vyhledávat např. jen stanice poskytující AdBlue®, podle polohy, otevírací doby nebo typu komunikace (dálnice či silnice 1. třídy). Filtrovat lze i podle toho, zda se jedná o provozovnu AS 24 či Total.

 

Nástroj plánování trasy také dovede zobrazovat příslušné informace pro vaše vozové parky, jako např. parkování, sprchy, toalety a mýtné brány.

 

Vyberte si svou mapu:

 

Mobilní aplikace

Aplikace pro řidiče a správce vozových parků zdarma

 

Naše online aplikace pro chytré telefony nebo tablety značně usnadňuje život zákazníkům sítě AS 24:

 

  • Aplikace AS 24 Driver umožňuje řidičům vyhledávat všechny stanice AS 24 a získávat podrobné údaje o poskytovaných službách včetně map a navigace, která vás k vybrané stanici dovede. Aplikace také obsahuje užitečné kontakty a nouzová čísla. Abychom získali zpětnou vazbu od zákazníků a mohli zlepšovat své služby, mohou nyní zákazníci hodnotit jednotlivé stanice (kvalita přístupu, vybavení a zabezpečení).
  • Aplikace AS 24 Fleet Manager umožňuje správcům vozových parků sledovat transakce a získávat upozornění v případě neobvyklých transakcí prováděných kartami, stejně jako získávat informace o síti stanic AS 24. Také vám umožňuje přesně lokalizovat vaše vozy vybavené systémem PASSango Pilot.

 

 

 

Spočítejte si své úspory!