Mýto

 

Karta na nákup paliva AS 24 Eurotrafic a palubní mýtné jednotky PASSango  

Zvolte si, jakým způsobem chcete platit mýtné ve 20 zemích Evropy

 

Kartu AS 24 Eurotrafic lze použít pro přímou platbu mýtného nebo k nákupu euroviněty v rámci našich nabídek mýtného na hraničním přechodu.

 

Palubní jednotka PASSango nabízí centralizovaný způsob placení, kdy je mýtná jednotka připevněna na čelním skle vozidla zevnitř, díky čemuž je možno používat expresní mýtný jízdní pruh. Jednotku PASSango lze v současné chvíli používat na dálnicích ve Francii, Portugalsku a ve Španělsku a pro mýtné na mostech a v tunelech ve Francii. Také ji lze použít v tunelu Liefkanshoek v Belgii a na bezpečných parkovacích místech pro nákladní vozidla.

 

Díky systému PASSango také můžete využívat slevy u provozovatelů dálnic. Je možné nastavit zasílání oznámení pro případ nežádoucího nebo neobvyklého použití. Kartu AS 24 Eurotrafic můžete také použít k objednání nové satelitní jednotky požadované pro systém placení na belgické komunikaci, jenž byl zaveden v dubnu 2016. Můžete buď zaplatit konkrétní částku předem nebo zaplatit za použití zpětně.

 

Mějte prosím na paměti, že systém PASSango je nutné používat na belgických dálnicích a některých hlavních komunikacích. Mýtné závisí na hmotnosti vozu, typu komunikace, třídě emisí a ujeté vzdálenosti.

 

PASSango Pilot

Neztrácejte přehled díky sledování v reálném čase

 

 

PASSango Pilot poskytuje obdobné služby, ale umožňuje také plánování trasy a sledování v reálném čase tak, abyste mohli poskytovat zákazníkům aktuální informace o dodávce.

 

 

Online kalkulačka

Spočítejte si své úspory!