Oleje a maziva Total

Total S.A. je akciová společnost registrovaná ve Francii roku 1924 a kótovaná na burze cenných papírů v Paříži, Bruselu, Londýně a New Yorku.

Působíme ve více než 130 zemích, zaměstnáváme 100 000 pracovníků a jsme předním mezinárodním výrobcem olejů, světovým distributorem zemního plynu, rafinérem, producentem petrochemických produktů a energií a prodejcem olejů a paliv. Snažíme se o to, aby se naše prvotřídní produkty a služby dostaly k zákazníkům, ať už jsou kdekoliv.

Na český trh Total vstoupil v roce 1991 a je součástí skupiny HUB, do které spadají společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., TOTAL SLOVENSKO s.r.o. a TOTAL Lubricants Hungary Kft. V České republice se zabýváme především obchodem s automobilovými oleji pod obchodními značkami Total a Elf, obchodem s průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny na letištích v Praze a Karlových Varech.

Jako zodpovědná korporátní společnost se snažíme o to, aby byl každý náš krok provázen ekonomickými, sociálními a ekologickými benefity. Proto vyvíjíme obnovitelné energie, které úzce souvisí s využitím oleje a plynu. V současné době patříme mezi největší výrobce solárních panelů a do budoucna plánuje vyrábět energii také z biomasy.

Zaujal vás Total? Pro více informací přejděte na české stránky společnosti.

 

Moderní oleje

Moderní oleje jsou koncipovány tak, aby zmírňovaly opotřebení a zvyšovaly úsporu paliva. Částečně a plně syntetické oleje ze sortimentu Total tyto podmínky splňuj. Staráte se o vozový park nákladních automobilů nebo tato vozidla dokonce prodáváte? Oleje Total jsou pro vás tím nejlepším partnerem, který je dlouhodobě udrží ve skvělé formě.

Spojili jsme se s dopravci, abychom zjistili, na jaké jejich potřeby bychom se měli zaměřit. Proto vám můžeme nabídnout výrobky přizpůsobené na míru nárokům jednotlivých typů vozidel. Speciální oleje a maziva Total

  • prodlužují interval výměny oleje
  • omezením tření snižují opotřebení
  • udržují čistý a klidný chod motorů
  • maximalizují životnost manuálních i automatických převodovek
  • snižují spotřebu paliva
  • minimalizují nutné odstávky a doby oprav
  • zlepšují vaši konkurenceschopnost

Objevte svět olejů Total zde a využívejte i vy výhody moderních automobilových olejů. Ušetříte na palivu a prodloužíte životnost svého vozového parku.

Spočítejte si své úspory!