Naši partneři

 

 

 

 

 

 

Naše spolupráce se společností RENAULT TRUCKS začala v roce 1979 při vývoji řady olejů Renault Trucks Oils. Renault Trucks Oils jsou díky dlouhodobému marketingu a rozvoji služeb v rámci společného podniku Huiles Berliet SAS distribuovány do více než 40 regionů po celém světě. Total a Renault Trucks Oils jsou spolu s Renault Trucks také partnery v oblasti motorsportu, přičemž obě společnosti sponzorují tým MKR Technology v rámci závodů evropského šampionátu okruhových tahačů. Máte‑li zájem o další informace, navštivte webové stránky Renault Truck Oils.

 

 

 

Spolupráce se společností DAF (jedním z předních celosvětových výrobců nákladních vozů) započala s prvními dodávkami záběhových olejů od Fina Netherlands na začátku 90. let 20. století. Toto silné technicko-obchodní partnerství pomohlo společnosti TOTAL stát se dodavatelem číslo jedna pro první plnění a hlavním dodavatelem v evropském programu společnosti DAF pro maziva do servisní sítě.

 

 

 

V roce 2007 zahájily společnosti TOTAL a ZF společný vývoj optimálního maziva pro silně namáhané manuální převodovky. Náš produkt byl schválen společností ZF (přední technologickou firmou v oblasti výroby hnacího ústrojí a podvozků) pro výměnný interval 540 000 km. Díky této obchodní spolupráci, která běží od roku 2011, je společnost Total oceňovaným oficiálním dodavatelem prvního plnění, stejně jako vybraným dodavatelem pro servisní plnění skrze partnerské firmy.

 

 

Společnost TOTAL a SCANIA Group spolupracují na výrobě maziv, která jsou speciálně navržena pro těžké vozy (např. nákladní vozy, autobusy).

 

 

Společnosti TATA Motors a TOTAL spojuje partnerství v servisní oblasti v podobě dodávek značkových a zákaznicky upravených maziv Total. Spolupráce se týká většiny prodejních a servisních míst společnosti TATA Motors na africkém trhu při zajištění ideální kvality oleje v souladu s přísnými požadavky na maziva pro profesionálně používaná vozidla společnosti TATA Motors.

Global Simulator Global Simulator

Spočítejte si své úspory!